Lekcja jazdy

Oferta

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty szkoleń w zakresie przygotowania do egzaminu na prawo jazdy kategorii B (samochody do 3,5 tony) oraz kursów doszkalających. Oferujemy:

Kurs podstawowy

  • Oferta dla osób chcących przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem osiemnastego roku życia
  • Kurs składa się z części teoretycznej obejmującej 30 godzin lekcyjnych (45 minutowych) oraz części praktycznej obejmującej 30 godzin pełnych
  • W pierwszym dniu szkolenia, kursanci otrzymują, za dodatkową opłatą - 30 zł, materiały edukacyjne (podręcznik oraz dostęp do egzaminu teoretycznego on-line)

Kurs doszkalający przed egzaminem

  • Oferta skierowana dla osób, które po zakończeniu kursu podstawowego, chciałyby jeszcze raz przećwiczyć manewry na drodze lub placu, aby w dniu egzaminu mogły poczuć się pewniej.
    Na kurs zapraszamy także osoby, którym prawo jazdy za takie czy inne wykroczenia zostało odebrane i mają zamiar ponownie przystąpić do egzaminu

Szkolenie dla osób posiadających prawo jazdy

  • Oferta dla osób, które posiadają ważne prawo jazdy, ale z pewnych powodów od dłuższego czasu nie wsiadają za kierownicę. Osoby te zachęcamy do rozpoczęcia kursu, dzięki któremu będą mogły przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego oraz ponownie nabyć umiejętnoś›ci prowadzenia pojazdu.

Zarówno zajęcia praktyczne jak i teoretyczne prowadzimy profesjonalnie i bezstresowo, a przy tym ciekawie. Harmonogram szkoleń dostosowujemy do planu dnia naszych kursantów. Samochód szkoleniowy OSK Lekcja Jazdy wyposażony jest w klimatyzację, dlatego nawet w upalne dni nasi kursanci mogą czuć się komfortowo.

© 2012-2013 Lekcja jazdy